انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران
صفحه اصليدرباره انجمنارکان انجمنعضویت در انجمنارتباط با انجمننقشه سایتپیوندهای مرتبط
صفحه اول
تماس با ما
RSS
پنج شنبه ٢٧ تير ١٣٩٨  -  
 » 
منوی اصلی
تبلیغات
 کانال تلگرامی انجمن اسلامی جامعه پزشکی اینجا کلیک کنید.

 

 

 

 

عضویت در سایت
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
اخبار > در خصوص وضعیت سلامتی محصورین و درخواست مجدد برای برداشتن حصر و محدودیتها


  چاپ        ارسال به دوست

بیانیه انجمن اسلامی جامعه پزشکی:

در خصوص وضعیت سلامتی محصورین و درخواست مجدد برای برداشتن حصر و محدودیتها
بسمه تعالی

" اِنتَهِزُوا فُرَصَ الخَيرِ ؛ فإنّها تَمُرُّ مَرَّ السَّحابِ "


فرصتهاى خوب را دريابيد؛ زيرا فرصتها همچون ابر مى گذرند.

"حضرت علی (ع)"

ملت شریف ایران

"حصر و محصورین"  از واژگانی است که طی سالیان اخیر، در جامعه ی ایرانی بار معنایی خاص پیدا کرده است، که حکایت از تحمیل  محدودیتها و شرایط خاص اجتماعی-سیاسی بر آقایان موسوی، کروبی و خانم رهنورد داشته است.
مساله یی مهم و ملی که هرچند وقت یکبار با انتشار  خبری از وضعیت سلامتی محصورین در رسانه ها، مورد توجه دوباره افکار عمومی قرار گرفته و باز ضرورت حل این مساله بیش از پیش اولویت پیدا می کند، اما متاسفانه با وجود ضرورت تدبیر و تعجیل در حل آن،  این مهم همچنان بلاتکلیف و مشمول زمان قرار گرفته و لاینحل باقی مانده است.
حصر و محدودیت های غیر قانونی اعمال شده بر محصورین، دارای ابعاد مختلف و اثرات سوء سیاسی و اجتماعی، در عرصه ی داخلی و خارجی بوده است،لذا تلاش برای حل مساله و رفع موانع پیش رو، نشان از تدبیر دست اندرکاران و تصمیم گیران نظام و نیز خیرخواهی در مقیاسی ملی خواهد داشت، و یقینا هر جایگاه و جریانی در گذشته نمانده و در این راستا بکوشد مورد تقدیر و قضاوت مثبت افکار عمومی خواهد بود.
 
لاینحل نمایاندن مساله توسط برخی افراد و جریانات ، و تداوم وضعیت موجود تبعات و پیامدهای مثبتی برای نظام جمهوری اسلامی بدنبال نخواهد داشت همچنان که تجربه ی چند سال اخیر  نیز، آن را اثبات کرده است.

"انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران"، بنا بر وظیفه و رسالت حرفه یی و  اجتماعی خود، با ابراز نگرانی شدید از اخبار منتشرشده پیرامون وضعیت سلامتی آقایان موسوی، کروبی و سرکار خانم رهنورد، تداوم شرایط فعلی را عيرقانوني، غیر منصفانه و غیر عالادنه دانسته و لذا از مسئولان مرتبط می خواهد که فرصتها را در جهت ایجاد همدلی و اتحاد ملی مغتنم بشمارند، بی شک حل چنین مساله یی و رفع محدودیتها نه نشان از ضعف،  بلکه ابتکاری مدبرانه و گامی موثر برای کاستن از تهدیدات علیه منافع ملی و ایجاد وحدت ملی خواهد بود.هفتم مردادماه نود وشش
انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران


٢٠:٢٥ - شنبه ٧ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٣٢٣    /    تعداد نمایش : ١٥١


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: