انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران
صفحه اصليدرباره انجمنارکان انجمنعضویت در انجمنارتباط با انجمننقشه سایتپیوندهای مرتبط
صفحه اول
تماس با ما
RSS
سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧  -  
 » 
منوی اصلی
تبلیغات
 کانال تلگرامی انجمن اسلامی جامعه پزشکی اینجا کلیک کنید.

 

 

 

 

عضویت در سایت
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
اخبار > حمایت جامعه پزشکان متخصص بیهوشی و مراقبت های ویژه ایران از دکتر روحانی


  چاپ        ارسال به دوست

حمایت جامعه پزشکان متخصص بیهوشی و مراقبت های ویژه ایران از دکتر روحانی

بنام آفریدگار پاک!


ملت بزرگ، فرهنگ مدار و تاریخی ایران!
مشارکت سیاسی تک تک هم میهنان ارجمند در جهان امروز ملموس ترین و عینی ترین شیوه تصمیم گیری در مسایل خرد و کلان هر کشوری است و انتخابات نقطه عطف و اوج این فرایند مهم و بدیهی است پیش برد و تحکیم مسالمت آمیز جامعه مدنی که عرصه تعامل میان مطالبات ملی است جز از طریق انتخابات همگانی نمی گذرد.
با وجود کاستی های بسیار و انباشت مطالبات، دولت امید و اعتدال آقای دکتر حسن روحانی در چهار سال گذشته توانسته با وجود موانع جدی، گام های بزرگی در راستای ترویج واقع گرایی، اعمال عقلانیت سیاسی، رفع تحریم های اقتصادی، گشایش در سیاست خارجی، کنترل تورم، احیای سازمان برنامه، گسترش گردشگری و ... بردارد و در کنار آنها متولی بزرگترین و مردمی ترین کنش ملی در عرصه اجتماعی یعنی طرح نوین تحول نظام سلامت باشد که بی شک اقدامی بی سابقه در راستای درمان و رفاه اجتماعی ایران چند دهه اخیر است.
ما متخصصان آنستزیولوژی و مراقبت های ویژه ایران به مثابه یکی از کلیدی ترین متولیان امر پر اهمیت سلامت و درمان ضمن رصد تحولات سیاسی و اجتماعی میهن عزیزمان ایران بر این باوریم که دولت کنونی قادر است در عرصه پر تلاطم و پر مخاطره جهان امروز که کشورمان با تهدیدها و خطرات جدی مواجه است، سکاندار شایسته ای برای عبور از این عرصه پر تلاطم باشد.
حوزه سیاست، عرصه تشخیص ممکنات از غیر ممکنات است و شکی نیست که نمی توان مدیریت سیاسی و اقتصادی و اجتماعی کشور را با شعار و وعده های توخالی و بدون پشتوانه پیش برد. شاهدیم که راهبردهای فانتزی و پوپولیستی در کشور نفت خیز ونزوئلا شرایط را بجایی رسانده که آن کشور با تورم هزار درصدی مواجه است که حاصل وعده های توخالی مسئولانش بوده و امروز نمی توان با شعار و رمانتیسم کشور را مدیریت نمود.
براین اساس ضمن تحلیل و جمع بندی دیدگاه های نامزدهای ریاست جمهوری، با توجه به بررسی جامع راهبردها، به این نتیجه رسیده ایم که در شرایط کنونی جناب آقای دکتر حسن روحانی قادر خواهد بود با مدیریتی مطلوب در راستای پیشبرد توسعه سیاسی، اقتصادی، اجتماعی در چهار سال آینده گام بردارد.


٠٠:٠٢ - سه شنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٦    /    شماره : ٣١٢    /    تعداد نمایش : ٩٤


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: